Od 1 kwietnia 2011 roku...
O tym, co będzie ciekawego w Kielcach i okolicach.
Dziś i wkrótce...

online shopping concept. shopping on internet.

    Konto osobiste jest obecnie podstawowym produktem finansowym i nie ma chyba osoby, która by z niego nie korzystała. Własne konta mają dzisiaj już nawet dzieci – posiadaczami niektórych z nich mogą być osoby od 13. roku życia. Dlatego też są one nam proponowane przez właściwie wszystkie banki, każdy ma takich rachunków w swojej ofercie co najmniej kilka, zazwyczaj są one dostosowane do różnego rodzaju klientów – na przykład nastolatków, studentów czy też podróżników.W jaki sposób więc szukać? Czym się kierować? Jakie kryteria obrać? Odkryj ranking kont osobistych na PADO24.PL i zapewnij sobie pomoc dzięki naszym poradom! Konta osobiste | Ranking kont osobistych na PADO24

  Z jednej strony wspomniana różnorodność jest czymś bardzo dobrym, ponieważ pozwala na dobranie produktu idealnie pasującego do naszych potrzeb, ale z drugiej jednak może sprawić, że podczas jego poszukiwań poczujemy się zagubieni i sami już nie będziemy wiedzieli, co będzie dla nas najlepsze.

Czym się kierować, wybierając konto osobiste?

Choć na pozór wszystkie konta osobiste mogą nam się wydawać bardzo podobnymi do siebie produktami, w rzeczywistości każde z nich jest nieco inne. Na pytanie jednak, które jest najlepsze, nie da się właściwie jednoznacznie odpowiedzieć. Każdy z nas ma przecież pewne swoje zwyczaje, priorytety, indywidualny tryb życia, każdy więc zwraca uwagę na trochę co innego. Warto pamiętać, że do takiego rachunku praktycznie zawsze dodawana jest karta debetowa, a więc robiąc rozeznanie, należy zainteresować się jej funkcjami, możliwościami oraz kosztami – być może wiedza ta okaże się kluczowa dla naszej decyzji.

screenshot_1-001

Na co więc koniecznie trzeba zwrócić uwagę, wybierając konto osobiste? Przede wszystkim na jego koszty. Różnice pomiędzy poszczególnymi ofertami są tu często bardzo duże. Przed podjęciem decyzji warto się więc dokładnie zapoznać z tabelami opłat i prowizji udostępnianymi przez wszystkie banki.

 Z jakimi kosztami najczęściej musimy się liczyć? Zazwyczaj obowiązuje nas miesięczna lub roczna opłata za prowadzenie konta, a także kolejna za kartę, często również wypłaty z niektórych rodzajów bankomatów nie są niestety darmowe (z zagranicznych niemalże zawsze), ponadto płatne bywają nadprogramowe usługi takie jak na przykład CashBack. Koszty kont bywają więc bardzo różne – najczęściej im więcej otrzymujemy, tym więcej musimy niestety zapłacić. Niekiedy zdarzają się bardzo tanie lub niemalże darmowe propozycje – są to przeważnie konta dla młodzieży i studentów. Zazwyczaj jednak mniejszych lub większych opłat w żaden sposób nie unikniemy.

Wybór konta najlepiej więc zacząć od zastanowienia się, czego właściwie od niego oczekujemy, jakie funkcje i dodatki będą nam potrzebne – w końcu nie warto przepłacać za takie, z których i tak ani razu nie skorzystamy. Na przykład dla podróżnika bardzo przydatna będzie możliwość korzystania za darmo z zagranicznych bankomatów – ale już osobie, która przebywa wyłącznie we własnym kraju, zupełnie się ona nie przyda. Podobnie nie każdy jest na przykład zwolennikiem płatności zbliżeniowych.

14581545_1808852339400006_1921841332660649312_n-1-001

Znajdź konto dla siebie z PADO24

Nie wiesz, jakie konto będzie dla Ciebie najodpowiedniejsze? A może doskonale znasz swoje oczekiwania, ale brak Ci czasu na przeglądanie ofert wielu różnych banków i analizowanie ich? Wszystkie ciekawe oferty znaleźć można na PADO24! Z pewnością największą pomoc zapewni Ci nasza porównywarka poszczególnych propozycji, w której będziesz mógł zaznaczyć czego wymagasz od własnego konta osobistego, ale przydatne będą także udostępnione przez nas artykuły. Dzięki temu wszystkiemu zaoszczędzisz mnóstwo czasu, a w przyszłości również pieniędzy. Najlepsze konto osobiste? Tylko z PADO24!             (TEKST SPONSOROWANY)

Wiadomości w małej ilości
Reklama
klasyczna forma reklamy w internecie
Komiks internetowy
CK Blogi

Copyright 2011-2015 CiekaweKielce.pl | Kontakt i Reklama